Locale Download (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Checking translations
es: Comprobar traducciones

en: Error checking translation updates.
es: Error comprobando actualizaciones de traducción.

en: Error importing translation files
es: Error importando archivos de traducción

en: Updating translations.
es: Traducciones actualizadas.
