Locale Download (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Checking translations
et: Kontrollin tõlkeid

en: Error checking translation updates.
et: Viga tõlgete uuenduste kontrollimisel.

en: Error importing translation files
et: Viga tõlkefailide impordil

en: Updating translations.
et: Uuendan tõlkeid.
