Locale Download (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Checking translations
fi: Käännöksien tarkistaminen

en: Error checking translation updates.
fi: Käännösten päivityksien tarkistaminen epäonnistui.

en: Error importing translation files
fi: Käännöstiedostojen tuonnissa tapahtui virhe.

en: Updating translations.
fi: Päivitetään käännöksiä.
