Locale Download (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Checking translations
hu: Fordítások ellenőrzése

en: Error checking translation updates.
hu: Hiba a fordítási frissítések ellenőrzése közben.

en: Error importing translation files
hu: Hiba a fordítási fájlok importálása közben

en: Updating translations.
hu: Fordítások frissítése
