Locale Download (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Checking translations
id: Memeriksa terjemahan

en: Error checking translation updates.
id: Kesalahan memeriksa pembaruan terjemahan.

en: Error importing translation files
id: Kesalahan mengimpor berkas-berkas terjemahan

en: Updating translations.
id: Memperbarui terjemahan.
