Locale Download (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Checking translations
ja: 翻訳のチェック

en: Error checking translation updates.
ja: 翻訳の更新の確認でエラーが発生しました。

en: Error importing translation files
ja: 翻訳ファイルのインポートエラー

en: Updating translations.
ja: 翻訳の更新。
