Locale Download (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Checking translations
pt: A verificar traduções

en: Error checking translation updates.
pt: Erro ao verificar as atualizações de tradução.

en: Error importing translation files
pt: Ocorreu um erro ao importar ficheiros de traduções

en: Updating translations.
pt: A atualizar as traduções.
