Locale Download (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Checking translations
ru: Проверка переводов

en: Error checking translation updates.
ru: Ошибка при проверке обновлений переводов

en: Error importing translation files
ru: Ошибка импорта файлов перевода

en: Updating translations.
ru: Обновление переводов.
