Locale Download (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Checking translations
ca: Comprovant les traduccions

en: Error checking translation updates.
ca: Error comprovant les actualitzacions de les traduccions.

en: Error importing translation files
ca: Hi ha hagut un error a l'importar els fitxers de traducció.

en: Updating translations.
ca: Actualitzant les traduccions.
