Locale Download (2.0.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: Checking translations
no: Sjekker oversettelser

en: Error checking translation updates.
no: Feil ved sjekking av oversettelsesoppdateringer.

en: Error importing translation files
no: Feil ved importering av oversettelsesfiler

en: Updating translations.
no: Oppdaterer oversettelser.
