Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Translations
lt: Vertimai

en: Translation
lt: Vertimas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Translate
lt: Versti

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Translation for @language
lt: Vertimas @language

en: The strings have been saved.
lt: Eilutė buvo išsaugota.
