Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्
