Locale Override (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: Source
es: Origen

en: Translations
es: Traducciones

en: Translation
es: Traducción

en: Context
es: Contexto

en: Translate
es: Traducir

en: Save translations
es: Guardar las traducciones

en: Translation for @language
es: Traducciones para @language

en: The strings have been saved.
es: Los textos se han guardado.
