Locale Override (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Context
km: បរិបទ

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Save translations
km: រក្សាទុកការបកប្រែ​
