Locale Override (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Context
sq: Konteksti

en: Translate
sq: Përkthe

en: Save translations
sq: Ruaj përkthimet
