Locale Override (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: Source
hi: स्रोत

en: Translation
hi: अनुवाद

en: Context
hi: संदर्भ

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Save translations
hi: अनुवाद सहेजें
