Locale Override (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Translate
eo: Traduku

en: Save translations
eo: Konservu tradukojn
