Locale Override (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Translations
fr: Traductions

en: Translation
fr: Traduction

en: Context
fr: Contexte

en: Translate
fr: Traduire

en: Save translations
fr: Enregistrer les traductions

en: Translation for @language
fr: Traduction pour @language

en: The strings have been saved.
fr: Les chaînes de caractères ont été enregistrées.
