Locale Override (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Import
it: Importa

en: Source
it: Sorgente

en: Translations
it: Traduzioni

en: Translation
it: Traduzione

en: Context
it: Contesto

en: Translate
it: Traduci

en: Save translations
it: Salva le traduzioni

en: Translation for @language
it: Traduzione in @language

en: The strings have been saved.
it: Le stringhe sono state salvate.
