Locale Override (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Source
oc: Font

en: Translations
oc: Traduccions

en: Translation
oc: Traduccion

en: Context
oc: Contèxte

en: Translate
oc: Traduire

en: Save translations
oc: Enregistrar las traduccions
