Locale Override (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Source
cs: Zdroj

en: Translations
cs: Překlady

en: Translation
cs: Překlad

en: Context
cs: Kontext

en: Translate
cs: Přeložit

en: Save translations
cs: Uložit překlady

en: Translation for @language
cs: Překlad pro jazyk @language

en: The strings have been saved.
cs: Řetězce byly uloženy.
