Locale Override (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Save translations
gu: ભાષાંતરો ને સાચવો
