Locale Override (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Source
eu: Iturburua

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Context
eu: Testuingurua

en: Translate
eu: Itzuli

en: Save translations
eu: Gorde itzulpenak

en: The strings have been saved.
eu: Katea gordea izan da.
