LocalGov Drupal (2.3.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Messages
it: Messaggi

en: Tabs
it: Schede

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito
