LocalGov Drupal (2.3.19) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
