LocalGov Drupal (3.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Messages
hr: Poruke

en: Locked
hr: Zaključano

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
