LocalGov Drupal (3.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ
