LocalGov Drupal (3.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Messages
sk: Správy

en: Tabs
sk: Záložky

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
