LocalGov Drupal (3.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Anonymous
be: Ананім

en: Locked
be: Зачынены

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
