LocalGov Drupal (3.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Messages
ca: Missatges

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta
