LocalGov Drupal (3.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Anonymous
da: Anonym

en: Messages
da: Beskeder

en: Tabs
da: Faner

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: Locked
da: Låst

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Default long date
da: Standard lang dato

en: Default medium date
da: Standard mellem dato

en: Default short date
da: Standard kort dato
