LocalGov Drupal (3.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Messages
vi: Thông báo

en: Welcome message
vi: Thông điệp chào mừng

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
