LocalGov Drupal (3.0.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας
