LocalGov Drupal (3.3.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ
