LocalGov Drupal (3.3.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Find and manage content.
az: Məzmunu tapın və idarə edin.

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Default long date
az: Defolt uzun tarix

en: Default medium date
az: Defolt orta tarix

en: Default short date
az: Defolt qısa tarix
