LocalGov Drupal (3.3.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
