LocalGov Drupal (3.3.0) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada
