LocalGov Drupal (3.3.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.
