LocalGov Drupal (3.3.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.
