LocalGov Drupal (3.3.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Tabs
ps: ټوپونه
