LocalGov Drupal (3.4.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
