LocalGov Drupal (3.4.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Messages
ar: الرسائل

en: author
ar: مؤلف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Published status
ar: حالة النشر

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Find and manage content.
ar: إيجاد وإدارة المحتوى.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع
