LocalGov Drupal (3.4.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici
