LocalGov Drupal (3.4.0) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Messages
cs: Zprávy

en: author
cs: autor

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah
