LocalGov Drupal (3.4.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy
