LocalGov Drupal (3.4.0) - en to de translation catalogue (34 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Page
de: Seite

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Desc
de: Absteigend

en: Anonymous
de: Gast

en: Sort by
de: Sortierung

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: author
de: Autor

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Welcome message
de: Willkommensmitteilung

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Find and manage content.
de: Inhalte finden und verwalten.

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Default long date
de: Standard-Datum lang

en: Default medium date
de: Standard-Datum mittellang

en: Default short date
de: Standard-Datum kurz

en: Find and manage content
de: Inhalte finden und verwalten
