LocalGov Drupal (3.4.0) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Asc
et: Kasvav

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
