LocalGov Drupal (3.4.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Desc
fa: نزولی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: author
fa: نویسنده

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Asc
fa: صعودی

en: Site branding
fa: برند سایت
