LocalGov Drupal (3.4.0) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: author
hu: szerző

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Asc
hu: Növ

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése
