LocalGov Drupal (3.4.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
